Witam wszystkich!!

Jesteś nowy ? Przywitaj się z nami !

Moderator: Redaktorzy

MATI766
Nowy
Nowy
Podziękował: 1 raz

Witam wszystkich!!

Postautor: MATI766 » 04 cze 2017, 18:43

Cześć mam na imie Mateusz mam 24lata, witam się z wami ponieważ mam pare ważnych pytan i wątpliwości mam nadzieję ,że mi pomożecie :)
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator
Podziękował: 330 razy
Podziękowano: 300 razy

Re: Witam wszystkich!!

Postautor: oleks24f » 04 cze 2017, 19:01

Oczywiście spróbujemy rozwiać twoje wątpliwości i odpowiedzieć na pytania ;)
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Draco Lander
Maskotka
Maskotka
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 72 razy

Postautor: Draco Lander » 04 cze 2017, 19:17

Ostrzegam, że robię tu za naczelnego sceptyka, więc nie zrażaj się po moich odpowiedziach. ;)

Dying for salvation;
With dedication!
No capitulation;
Annihilation!
Mother's commendation;
Reincarnation!
Valhalla is your destination!

Obrazek
MATI766
Nowy
Nowy

Postautor: MATI766 » 04 cze 2017, 20:25

Napisze tutaj bo nie wiem w jakim dziale to umieścić w razie czego proszę o przeniesienie☺

Więc tak, jakiś rok temu zmarł ojciec mojego kuzyna nic w tym dziwnego ponieważ dużo pił wątroba nie wytrzymała no i umarł, ale nie o tym mialem mówić w noc po pogrzebie kuzyn spal u nas w domu w salonie reszta u gory w pokojach, mniej-więcej o 2 w nocy slysze przez sen albo w snie ze dzwoni tel obudziłem sie mysle zaraz ktoś wstanie odbierze niestety nikt nie wstał poszedłem spać dalej za jakos chwile znowu i tak jeszcze z 5 razy nie wytrzymalem poszedłem na dół patrzę na jego telefon dzwoni ale byl czarny ekran budzę kuzyna i mówię, ze dzwoni jego tel mowi ze nic nie słyszał i, że jest wyłączony patrzymy faktycznie wyłączony powiedział ze pewno sie zepsół i tyle poszedl spać jednak nie dawalo mi to spokoju w domu bylo czuć cos niepokojącego pies jak nigdy dziwnie sie zachowywal popiskiwal budził sie ja tak samo już nie zasnąłem rano wszyscy wstali pytam sie czy slyszeli tel a oni ze nie nic nie słyszeli kuzyn tak samo ze nic nie pamięta do dzisiaj nie daje mi to spokoju. A wy co o tym myslicie odrazu mowie ze to bylo na prawde żadna sciema itd
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 04 cze 2017, 20:29

Może ten wuja dzwonił bo miał sprawę ?
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
MATI766
Nowy
Nowy

Postautor: MATI766 » 04 cze 2017, 20:33

Eнигмa pisze:Może ten wuja dzwonił bo miał sprawę ?

Możliwe :D dla mnie to jest dziwne nigdy czegos takiego nie widziałem, ogólnie w naszym domu sie dziwne rzeczy dzieja :/
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 04 cze 2017, 20:40

Jak dziwne ?

Obrazek
MATI766
Nowy
Nowy

Postautor: MATI766 » 04 cze 2017, 20:51

Ogólnie u nas w domu to jest temat tabu ,ale często coś poleci z szafki coś puknie pies szczeka na niewiadomo co. Kiedyś byla też taka sytuacja ojciec wracał w nocy z pracy wjechał na podwórko i widzi ze ktoś wychyla sie w oknie za firanki myślał ze moja mama poszedł do drzwi łapię za klamkę drzwi zamknięte puka po dłuższej chwili schodzi moja matka otwiera drzwi a ojciec do niej czemu tak dlugo otwierala przeciez stala w oknie patrzala a ona ze spala o co ci chodzi. Od tamtej pory chodził jakos dziwnie wystraszony wiec na prawde cos widzial
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 04 cze 2017, 20:59

Może i odwiedza ktoś Wasz dom. Może niech ktoś to sprawdzi. Jakiś badacz zjawisk paranormalnych.

Obrazek
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 126 razy
Podziękowano: 286 razy

Postautor: Lakshmi » 04 cze 2017, 21:35

MATI takie rzeczy się dzieją bez względu czy to sa domy wielopokoleniowe, czy zamieszkiwane przez pierwszą rodzinę. Ludzie odchodzą nie zamykając spraw ziemskich, umieraja gwałtownie, mieli tutaj ziemskie przyzwyczajenia, czasem opiekowali się kimś i wracaja , czasem chcą coś przekazać, niektórzy zniewoleni materialnymi sprawami nie potrafia znal;eźć się w innej rzeczywistości... Przyczyn może być setki, chociaż nie wszystkie zjawiska muszą być związane z osobami ktore odeszły, są i takie które żywią się naszym strachem, są i takie, które by manifestować się w świecie fizycznym potrzebują energii, którą czerpią z miejsc gdzie są silne emanacje takiej energii, cieki wodne, źródła, podmokłe tereny, rzeki, jeziora, miejsca silnie generujące fale np duża ilość sprzętu elektrycznego, elektronicznego itd itd.. My żywi również jesteśmy nośnikami tej energii

Wróć do „Przywitaj się !”