Chęć bycia uprowadzonym

Moderator: Redaktorzy

Chciałbyś zostać uprowadzony ?

Tak
6
35%
Nie
7
41%
Ale o co chodzi ? :pijany:
4
24%

Liczba głosów: 17
Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 50 razy

Re: Chęć bycia uprowadzonym

Postautor: Książę Ciemności » 13 mar 2016, 20:17

Danut, dla tego samego powodu zastanawiam się, czemu to kobiety widzą matkę boską, jezuska i inne dziwy. Co jeśli za bogiem, obrazami i kij wie co tam jeszcze dewotki mają kryję się diabeł? Skąd wiemy, że Joanna D'Arc słyszała głosy aniołów, a nie diabła? Skąd wiemy, że Mojżesz setki lat temu kiedy powiedział:

"«Tak mówi Pan, Bóg Izraela: "Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego"». Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów." Wj 32, 27-28

To nie prowadził ich Szatan? Zobaczcie na biblię! Pełną okrucieństw, prześladowań kobiet, faszyzmu, popierania niewolnictwa i wszelkiej nienawiści. Czyż tak inteligentna istota jak Szatan nie mogła stworzyć biblii, żeby Was podjudzić? Przecież w biblii zabroniono czczenia bałwanów, w tym obrazów, a jakoś katolicy to robią. Katolicy czczą też komunię. Obrzydliwy rytuał nawiązujący symbolicznie do kanibalizmu, przy którym Jezus zapowiada własną śmierć. Czemu nie cieszą się ze zmartwychwstania, tylko co niedziele mówią o śmierci Mesjasza? Może za kościołem stoi diabeł?

A wracając do tematu, nie rozumiem ludzi, którzy boją się uprowadzenia. Trochę ryzyka! Chyba nie chcecie nudnego życia przed telewizorem? Zawsze jakaś przygoda i jakaś szansa, że Was pomutują. 8)
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 206 razy

Postautor: danut » 13 mar 2016, 20:50

Książę Ciemności musiałabym tu napisać solidną rozprawkę ze względu na własne wytłumaczenie podjętych przez Ciebie kwestii, których nie da się ująć tak w skrócie. Prawda bowiem leży po środku. Ludzie po prostu nie chcą zrozumieć, że to oni tworzą Boga i Szatana, ale nie tworzą go tylko w myślach dla myśli, bo to wszystko odbija się bardzo głęboko na inne rzeczywistości jest z nimi ścisłe związane i przekracza granice ludzkiej śmierci.
Oczywiście samo to, że "widzące" :) widzą Jezusa i Marie iście ściągniętą z obrazów namalowanych 4 wieki po ich śmierci i tylko z wyobraźni artystów mówi samo za siebie. Ten Indianin Diego w Meksyku nazwał postać , która mu się pojawiła Panią z Nieba, ale oczywiście biskupi zrobili swoje i od razu mu wytłumaczyli z kim ma do czynienia. Podobnie rzecz miała się w Fatimie, czytałam pierwsze relacje dzieci i postać z którą miały kontakt to nie była Matka Boska z naszej religii, ja nawet postawiłam na to że postacią tą była ich zmarła własna matka, której nie poznały. Teraz tak kim kto jest sam, jaką postawę reprezentuje w świecie i jakie są jego uczucia to z takim odpowiednikiem z innego świata on się łączy i nie zwiedzie mnie podstawienie świętych postaci pod tego obraz . Doskonale jest to uwidocznione w widzeniach przeorki zakonnic z Kazimierza Wielkiego, pamiętacie miała kontakt z Jezusem i co on jej przekazał? Zło , demonizm rozpoznaje się po owocach, ale to zło może przybierać formy i z tym złem można mieć kontakt i może być ono aż nazbyt okrutne, wszystko zależy od człowieka, bo to świadomości nie tylko nam tworzą rzeczywistość, ale zapisują się i one w pamięci kosmicznej. A to możesz i domyślić się z tego- kto może się bać uprowadzenia :) .. Dawniej nazywano te zjawiska inaczej, dziś moda na kosmitów i nic na to się nie poradzi.
Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 50 razy

Postautor: Książę Ciemności » 14 mar 2016, 0:39

Ciekawa wypowiedź, choć nie chcę mi się wierzyć, żeby za szarakami stał diabeł, w którego nie wierzę.

Wróć do „Uprowadzenia”