Instrukcja życia w uniwersum holograficznym

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator
Podziękował: 330 razy
Podziękowano: 300 razy

Re: Instrukcja życia w uniwersum holograficznym

Postautor: oleks24f » 14 sty 2021, 12:00

Weź juz przestań ciągle powtarzać to z tym cierpieniem śmiercią. Nie działa to ani na mnie ani na Danut :D Nas tym nie omamisz nawet nie próbuj.
Odnieść się do tego co napisałem, a nie zarzucasz tylko wszystkim na około kłamstwo, bo nie zgadzają się z twoją prawdą objawiona.
Przywołuje fakty, których ty kolego najwidoczniej wolisz nie widzieć.
Dodam tu od siebie piękny cytat Jezusa: "Nie oceniaj bo sam zostaniesz oceniony." Albo w tym samym duchu:"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy podniesie ten kamień."
Warto się zastanowić nad sensem tych nauk. Podobnie jak tej podanej przez Danut o belce w oku brata swego.
Za dużo już widziałem takich krzyczacych Jezus jest Mym Panem, a nijak nie rozumiejacych podanych cytatów. Ja podziękuję za taką fałszywą, obłudana duchowość. Karmiąca tylko własne ego :D
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 45 razy

Postautor: Hybrid » 15 sty 2021, 9:09

oleks24f pisze:Hybrid, to o czym mówisz to bardziej już polityczno - ideologiczne systemy stworzone przez kapłanów dla swoich korzyści.

Szanowny oleksie ... Polityka to sztuka zarządzania [obojętnie jakimi dziedzinami naszego życia] gdzie celem nadrzędnym jest dobro wspólne .

I takim politykiem był historyczny Jezus , takimi politykami byli ''bogowie'' Anunaki , takim politykiem jest Świetlisty Absolut ... i takim politykiem był Konstantyn Wielki który chcąc mieć spokój w zarządzanym przez siebie kur..dołku ... uszczęśliwił nas ''katolicyzmem'' , zrodzonym w mękach jako BĘKART ... pierwszego Soboru Nicejskiego z 325 roku ... który miał niebotyczny wpływ polityczny na rozwój świata zachodniego .

Polityk Jezus , jako postać historyczna ... jawi nam się tylko , jako przywódca powstania w Judei ... pochodząc z linii Dawidowej chcący odzyskać należną mu koronę królewską . Ja , przynajmniej tak to widzę .
Widzę także jak ogrom różnej maści cwaniactwa ... wkłada w jego usta samo MIODZIO na skołatane serducha czystej ''krwi'' katolików .
Polityk Jezus to postać bez grzechu ;) :D ... niezachodzące ''Słońce Judei'' :) ... nieomylna Alfa i Omega 8) ...

... a to był tylko zwykły Żydowski Spartakus .
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator
Podziękował: 330 razy
Podziękowano: 300 razy

Postautor: oleks24f » 15 sty 2021, 10:37

A to też religia zawsze służyła władcom w celu umocnienia ich władzy. Bo, hehh zawsze inaczej to wyglądało, gdy uważano się za Bożego namiestnika na ziemii. Tak samo z interpretacją teologiczną zawsze wygrywała ta która była akurat potrzebna
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 206 razy

Postautor: danut » 15 sty 2021, 13:44

Napleniło się tyle bzdurnych teorii wokół Jezusa, że już nawet nie dają się czytać. Inne religie też Go znają, przebywał w klasztorze w Tybecie, itd. wszędzie wystarczy, że imię kogoś zaczynało się na J.. to już na pewno chodziło o Jezusa. Hybrid łapie te teorie jak świeże bułeczki i powtarza za nimi myląc Jezusa z Judą Galilejczykiem przywódcą Zelotów, nie wiedząc, że on sam jest wspomniany w Dziejach Apostolskich, to więc jakim sposobem miałby być tam ukazywany jako zupełnie inna osoba niż Jezus? To nie był żaden Spartakus, ani żaden wojownik, a jeśli już to wojował słowem a nie mieczem i najbardziej rządzącym przeszkadzało to słowo, jak i do dziś nie przyjmuje się tej prawdy do wiadomości i wciąż ją przekręca, bo komuś ona nie służy.
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 45 razy

Postautor: Hybrid » 15 sty 2021, 15:19

danut pisze: Hybrid łapie te teorie jak świeże bułeczki i powtarza za nimi myląc Jezusa z Judą Galilejczykiem przywódcą Zelotów, nie wiedząc, że on sam jest wspomniany w Dziejach Apostolskich, to więc jakim sposobem miałby być tam ukazywany jako zupełnie inna osoba niż Jezus? To nie był żaden Spartakus, ani żaden wojownik, a jeśli już to wojował słowem a nie mieczem i najbardziej rządzącym przeszkadzało to słowo, jak i do dziś nie przyjmuje się tej prawdy do wiadomości i wciąż ją przekręca, bo komuś ona nie służy.

Ale ty danut jesteś próżna w sobie ... koniecznie jak ten ratlerek musisz ''obszczekać'' wszystkich w koło ... i jest ci obojętne czy masz rację czy nie .
Czy ty myślisz , że ja jestem jakimś tam debilem po którym można jeżdzić

Ameryki nie odkryłaś .
W 1992 roku ukazała się wspaniała książka , Pana Louis'a Charpentier'a , pod tytułem ''Tajemnice Templariuszy'' . Autor w niej posiłkując się literaturą naukową rzeczowo - w jednym z rozdziałów - wyjaśnia rodowód Joszuy ...

Żeby zrozumieć cały ten dogmat tej jakże dziwnej religii zbudowanej na mitach pogańskich musimy przeniknąć całe studium , dzieł spisanych od początku jej założenia . Inaczej pogubimy się całkowicie . Każde dzieło pisane w tym temacie potrzeba nam przetrawić , przemyśleć , czy ten kto pisze posługuje się logiką myślową , czy lawiruje na nie prawdziwych baśniach , które ogłupiły zacnych doktorów teologii .
Tyle przeciwników namnożyło się przez te 2 tysiące lat i żeby dalej stać w miejscu , nie rozwikłać tej prostej religii , tyle namnożyło się przeróżnych wyznań i każda jest prawdziwa . A ja mówię , że żadna nie wytrzyma krytyki , ponieważ oparta jest na fałszywych dogmatach pisanych przez ludzi .
Skąd historycy powołują się , że Jezus pochodził z Nazaretu , jak takiej miejscowości za jego życia nie było .
Dla pątników stworzono Nazaret w VII w n e.
Dlaczego prawowitego ojca Jezusa utajono w zamian dano Józefa starca 80 letniego , który według prawa nie mógł zawrzeć związku małżeńskiego .
Z kim Maria miała wszystkie dzieci ... jak Jezus , Tomasz jego bliźniak , Jakub , Józef , Juda , Szymon i Jan , były też siostry tylko ile ich było pewności nie mamy , prawdopodobnie dwie , to wiemy z ewangelii [Ewangelia Jana XI:16w XX:-24w] .
Więc kim był ojciec tej rodziny ?
Maria pochodziła z rodziny Dawidowej apokryfy opiewają Ją jako Wieża Dawidowa .
Więc musiała mieć , małżonka też z tego pokolenia . A był nim bohater dwóch powstań VI r. p n e , drugie powstanie też VI r n. e .I zginął Maria została wdową i te dzieci dla sprawy pochowali między rodziny żydowskie i dlatego te dzieci miały różnych ojców . Rzymianie nie mieli zwyczaju oszczędzać potomków buntowników . Józef Flawiusz informuje w Starożytnościach Żydowskich , że Szymon ( Piotr) i Jakub byli synami [i][b]Judy z Gamali[/b]
zostali ukrzyżowani w Jerozolimie na rozkaz Tyberiusza Aleksandra , namiestnika Rzymu . Był to rok 47 i zniknął z Nowego Testamentu . Więc jak Piotr mógł być ukrzyżowany w Rzymie . A więc jeżeli Piotr i Jakub byli braćmi i pisze , że Jakub jest bratem Jezusa więc Jezus jest synem [i]Judy Galilejczyka , to są fakty historyczne i dlatego Jezus urodził się jak każde żydowskie dziecko. Anioł Gabriel nigdy nie ukazał się Marii . Przemianowali Izydę Egipską , która urodziła wszech boga bez udziału mężczyzny - Horusa - jako dziewica , Rzymianie czcili ją do VI w , n e. I tak przemianowali żydówkę imieniem Miriam na Marie i stała się boginią Efeską i boginią Egipską i Rzymską. Przeszło dwa tysiące lat główkują uczeni tego świata . Pasterze robią na tym biznes , a owieczki uśpione główkują , jeżeli im coś nie odpowiada zmieniają wiarę lub stają się nie wierzącymi . St. Lem powiedział Ludzie nie czytają książek , kiedy czytają , nie rozumieją , gdy rozumieją nie pamiętają .Tak się kotłujemy w tej baśniowej religii jak to dobrze ocenił papież Leon X

Nie rozumiesz nawet zwykłej metafory ... napisałem , w przenośni , że Joszua to Żydowski Spartakus ... dowiedz się kto to był Spartakus ... potem porównaj to z działalnością Joszuy ... wyciągnij prawidłowe wnioski .
Tak jak ojciec zaplanował powstanie przeciwko Rzymianom , miał zgraję zbrojnych w liczbie 3 - 5 tysięcy luda .
I nie wyszło .
Co przypłacił życiem .
Tak to wygląda z grubsza
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 206 razy

Postautor: danut » 15 sty 2021, 16:33

Aleś się popisał, nic tylko Ci bić brawa :) Skąd taki wniosek, że nie zrozumiałam przenośni o Spartaksie skoro w tym samym spojrzeniu( symboliczny bohaterski wojownik przywódca niewolników, lub innych uciemiężonych) o tym napisałam? Natomiast Tobie wystarcza jakiś wniosek wysunięty przez kogoś by łyknąć go w pośpiechu i nim się zachwycać. Na żadną z tych hipotez dotyczących rodowodu Jezusa nie ma dowodu. To, że szukają mi nie przeszkadza, ale nikt tego nie udowodnił, że tak w istocie było i nie można podawać tego za pewnik. Faktem jest, że już brzemienna Maria uciekała z Józefem, bo ktoś im zagrażał, ale takie wskazywanie bo oto Jezus był tym czy tamtym jest dziecinadą, samo imię Jezus w tamtych czasach było na tyle powszechne, że tym bardziej nie przekręcano by go w opisach. Kimkolwiek też by nie był jego ojciec, to Jezus był wychowywany przez Józefa i żadnego powstania ani buntu nie planował, ani nie otaczał się takimi ludźmi. Świadczy o tym całość, wszystkie Jego wypowiedzi, które ukazują dokładnie myśl filozoficzną nie opartą o wojowanie "ktokolwiek mieczem wojuje od miecza ginie" ale o rozum i miłosierdzie, więc o jakim Ty wpływie tamtych postaci tu piszesz? Nadto co to za chwyt manipulacyjny mający odwrócić uwagę od istoty samych nauk, by nie skupiać się na nich, ale oczerniać osobę, która je wypowiedziała. "Jeśli prawdę powiedziałem, to dlaczego mnie bijesz?". Kimkolwiek by nie był, jeśli mówił prawdę?
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 16 sty 2021, 11:09

Księga Rodzaju 4,1-3

"Adam obcował z żoną swoją Ewą," Czyli nastąpił akt rozradzania się, "a ta poczęła" Czyli rozpoczął się proces rozradzania się, czyli wzajemnych oddziaływań informacyjnych. Adama nasienia, czyli informacji o całości ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji, z Ewy ukształtowanym wewnętrznie do rozradzania się rodzajem informacji. "i urodziła Kaina" Czyli i ukończył się proces rozradzania się, czyli wzajemnych oddziaływań informacyjnych. Urodzeniem Kaina, czyli ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji w formie energetycznej." Wtedy rzekła: "słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni."Wydałam na świat mężczyznę" Czyli ukończony został proces rozradzania się . Wydaniem na świat duchowo - informacyjny potomka - mężczyznę, czyli ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji w formie energetycznej, "z pomocą Pana" Czyli za pomocą Wszechmogącego słowa, dźwięku, wibracji - nośnika informacji o rozradzaniu się i o rozmnażaniu się, we wszechinformacji, czyli informacja dla całości i o całości ( Rdz.1,28). "Potem urodziła jeszcze" w następnym procesie rozradzania się. Potomka "brata jego Abla" Czyli ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji w formie energetycznej. "Abel był pasterzem trzód, a Kain uprawiał rolę. Po niejakim czasie" Czyli po upływie określonego czasu, w którym Kain - ukształtowany funkcjonalnie wewnętrznie i zewnętrznie rodzaj informacji w formie energetycznej, we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Ukończył wzrost i rozwój ukształtowanych wewnętrznie i zewnętrznie funkcjonalnych rodzajów informacji w formie energetycznej. I świadomie uprawiał rolę. "Kain złożył Panu" Wszechmogącemu "ofiarę z plonów rolnych". Czyli negował i manipulował rzeczywistymi faktami. Bo nie złożył krwawej ofiary - nośnika informacji o śmierci w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt ( Rdz1, 29-30). I w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Nie zakrył owocu banana bez nasienia - źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz.4,1-3)
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 19 sty 2021, 11:15

Księga Rodzaju 4,4-6

"Abel także złożył ofiarę z pierworodnych trzody swojej i z tłuszczu ich" Czyli Abel nie negował i nie manipulował rzeczywistymi faktami, bo złożył krwawą ofiarę - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka (Rdz.4,10) Z pierworodnych trzody swojej i tłuszczu ich, czyli informacji ich. Analogicznie do pierwszego stworzonego człowieka- źródło zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnej całości. Zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30) "A Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę" Czyli Wszechmogący zobaczył zakryty owoc banana bez nasienia w obrazie holograficznym Abla i w całym uniwersum holograficznym. Jego krwawą ofiarę - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka- źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. "Ale na Kaina i na jego ofiarę nie wejrzał;" Bo nie zakrył owocu banana bez nasienia w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Krwawą ofiarą - nośnik informacji w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz4,10) "wtedy Kain rozgniewał się bardzo i zasępiło się jego oblicze" Czyli wtedy gdy negował i manipulował rzeczywistymi faktami. I nie złożył krwawej ofiary - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt ( Rdz1, 29-30) Rozgniewał się bardzo i nie ludzkie stało się jego oblicze." I rzekł Pan do Kaina:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji. "Czemu się gniewasz i czemu zasępiło się twoje oblicze ?" Czyli Wszechmogący łagodnie pyta Kaina, czemu negujesz i manipulujesz rzeczywistymi faktami i czemu wtedy gdy negujesz i manipulujesz rzeczywistymi faktami gniewasz się, i nie ludzkie staje się twoje oblicze ? (Rdz.4,4-6)
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Księga Rodzaju 4,7-10

Postautor: zebulonow07 » 22 sty 2021, 10:55

"Wszak byłoby pogodne," Czyli zawsze byłoby radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe. Bo szczęście jest dobrocią, czyli matematyczno - fizyczną definicją szczęścia. Odkrytą przez biofizyka- cybernetyka Jerzego Lechowskiego. Czyli chcesz być szczęśliwym, bądź dobry. Dlatego teraz szczęście nie jest już względne, tylko bezwzględne. Bo jest rzeczywistym i rzetelnym faktem naukowym i biblijnym." gdybyś czynił dobrze," Czyli nie negował i nie manipulował rzeczywistymi faktami, i rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga. "a jeśli nie będziesz czynił dobrze," Czyli będziesz negował rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negował rzeczywiste fakty i manipulował rzeczywistymi faktami. Jak szatan w Edenie, "u drzwi czyha grzech"Czyli w czasoprzestrzeni są zamieszczone szatana: słowa, dźwięk, wibracja- falowy nośnik informacji. Negowania rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga,negowania rzeczywistymi faktami i manipulowanie rzeczywistymi faktami. "Kusi cię," Czyli oddziałuje na ciebie falowy nośnik informacji. Negowaniem rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga, negowaniem rzeczywistymi faktami i manipulowanie rzeczywistymi faktami. Byś stał się medium szatana w negowaniu rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga w negowaniu rzeczywistych faktów i w manipulowaniu rzeczywistymi faktami. "lecz ty masz nad nim panować." Czyli ty masz teraz świadomie decydować, by nie negować rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga, nie negować rzeczywistych faktów i nie manipulować rzeczywistymi faktami, które potęgują falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją, za które na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni (Rdz.4,24) "Potem rzekł Kain do brata swego Abla:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji "wyjdźmy na pole !" Czyli na miejsce zbrodni." A gdy byli na polu," Czyli na miejscu zbrodni," rzucił się Kain na brata swego Abla i zabił go." Czyli dokonał zbrodni bratobójczej. "Wtedy rzekł Pan do Kaina:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Wszechmogącego do Kaina:" Gdzie jest brat twój Abel ?" Czyli łagodnie pyta Wszechmogący. A on odpowiedział: Nie wiem," Czyli bratobójca i kłamca. "Czyż jestem stróżem brata mego ? "Czyli nie jest stróżem brata swego, tylko bratobójcą i kłamcą." I rzekł:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji "Cóżeś to uczynił ?" Czyli ponownie łagodnie pyta. "Głos krwi brata twego" Czyli krew - nośnik informacji o śmierci brata twego Abla "woła do mnie z ziemi." Czyli informuje mnie o bratobójczej śmierci Abla z ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji (Rdz.4,7-10)
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Księga Rodzaju 4,11-13

Postautor: zebulonow07 » 25 sty 2021, 11:01

"Bądź więc teraz przeklęty na ziemi," Czyli teraz nie będziesz wypełniał mojej woli na ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji," która rozwarła swoją paszczę," Czyli w której krew - falowy nośnik informacji o bratobójczej zbrodni, będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią z ziemi."aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego" Czyli zamieszczona z ręki twojej - narzędzia zbrodni. Bratobójcza krew - falowy nośnik informacji o zbrodni bratobójczej, którego ręka narzędzie zbrodni będzie oddziaływać. Zbrodnią bratobójczą z ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. "Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego" Bo uczyniłeś bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji zakłócenia w oddziaływaniach roli - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. "Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi" Czyli będziesz przemieszczał się dla zdobycia pożywienia i nie będziesz przebywał na stałe w jednym miejscu na ziemi." Wtedy rzekł Kain do Pana:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Kaina do Wszechmogącego. "Zbyt wielka jest wina moja" Bo jestem przeklęty, czyli nie wypełniający woli Wszechmogącego Boga. Uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji, który będzie oddziaływał bratobójczą zbrodnią na ziemi. Uczyniłem moją rękę - narzędziem bratobójczej zbrodni. Uprawiana rola nie da plonu, bo uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji. Zakłócenia w oddziaływaniach uprawianej roli - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją. Będę musiał przemieszczać się dla zdobycia pożywienia i nie będę mógł przebywać na stałe w jednym miejscu na ziemi." by można mi ją odpuścić" Czyli nie można jej zapomnieć, przebaczyć i nie wspominać. Bo bratobójcza krew jest falowym nośnikiem informacji, który będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią z ziemi. Czyniąc falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Za czynienie falowych zakłóceń w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni ( Rdz.4,11-13)

Wróć do „Chrześcijaństwo”