Marek Szwedowski

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Posty: 196
Rejestracja: 08 mar 2016, 18:04
Podziękował: 195 razy
Podziękowano: 77 razy

Marek Szwedowski

Postautor: Ona89 » 13 sie 2017, 21:57

Marek Szwedowski.
Mówi o sobie,że jest Jasnowidzem.
Przeszedł śmierć kliniczną w wieku 14 lat.Pomaga innym.
Tak o sobie pisze na swojej stronie internetowej :
"Wszystko zaczęło się od momentu, gdy w wieku 14 lat przeszedłem śmierć kliniczną. Znalazłem się wtedy w szpitalu z powodu ropnego zapalenia opon mózgowych. Podczas punkcji poczułem silne uderzenie. Zobaczyłem siebie nad łóżkiem, po czym rozpłynął się sufit. W końcu znalazłem się na łące, gdzie zebrano chyba wszystkie najpiękniejsze kwiaty świata. Tam spotkałem mnicha, który po rozmowie ze mną stwierdził, że na mnie jeszcze nie pora. Wróciłem do swojego ciała. Za bardzo nie wiedziałem, co się stało.
Stopniowo doświadczałem dziwnych rzeczy. Pomagając w ciemni zakładu fotograficznego zacząłem słyszeć głosy zmarłych, którzy byli przedstawieni na zdjęciach. To doświadczenie wywoływało u mnie przerażenie. Z jeszcze dziwniejszą rzeczą zetknąłem się podczas mojej pracy w szpitalu. Patrząc na próbki krwi byłem w stanie określić, komu dolega jaka choroba. Potrafiłem też bezbłędnie odgadywać wyniki testów ciążowych. Wszyscy pytali, skąd to wiem. Nie byłem w stanie im odpowiedzieć.

Niczego tak nie pragnąłem jak dowiedzieć się co ze mną się dzieje. Intensywnie poszukiwałem odpowiedzi. Trafiłem do Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego i tam Pan Lech Emfazy Stefański przekonał mnie, że jeszcze nie zwariowałem. Patrząc na te doświadczenia mogę stwierdzić, że dar jaki posiadam bardziej odkrył mnie niż ja go w sobie znalazłem."

Pan Marek nie jest tak znany jak Pan Krzysztof Jackowski,ale co widać min na kanale You Tube zdobywa coraz większą popularność.
Ostatnimi czasami wypowiadał się nawet w znanej wszystkim sprawie Magdaleny Żuk.
Prowadzi Bloga jest znany na FB.
Co o nim sądzicie?Znacie go?
Pozdrawiam Ona89
Obrazek
Oto jeden z jego filmików na kanale You Tubehttps://www.youtube.com/watch?v=_fJiKhzEK80&t=6s
źródło:http://marekszwedowski.pl/
Obrazek

Wróć do „Znane Osoby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość