Debata ufologiczna w radiu empary town?

Niezindentyfikowane obiekty latające i odległe nieznane cywilizacje.

Moderator: Redaktorzy

Overdubbed
Nowy
Nowy

Debata ufologiczna w radiu empary town?

Postautor: Overdubbed » 05 paź 2017, 3:51

Witam wszystkich,
pozwólcie, że przedstawiać się jednak nie będę, mam tu inne konto ale jednak przy tym wpisie chciałbym zachować względną anonimowość.
Otóż dostałem dzisiaj telefon z zaproszeniem do wzięcia udziału w debacie ufologicznej w radiu "empary town", podobno ma wystąpić również Robert Bernatowicz, co mnie szczególnie zaciekawiło, bo wg. mnie to jedna z bardziej cenionych osób na Polskiej scenie ufologicznej.
Wszystko ładnie pięknie, ale sprawdzałem już na różnych forach, na których jestem stałym bywalcem i nigdzie nic nie słyszałem o tym radiu, a co zadziwiające mają oni też rzekomo spore sumy wpłat od słuchaczy, pewne liczby wyświetleń na youtubie i skąd to się wszystko wzięło, a co najlepsze skąd w ogóle mogli wziąć mój numer skoro nigdzie go nie podawałem, trochę dziwna sytuacja dla mnie.
Także jeśli ktoś coś słyszał o tym radiu proszę o informację.
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 45 razy

Re: Debata ufologiczna w radiu empary town?

Postautor: Hybrid » 06 paź 2017, 5:29

Już samo nazwisko Bernatowicza - oszusta odraża i odrzuca .
Chyba wszyscy pamiętają - ci co zajmują się UFOmaniactwem , jego mistyfikację ze Zdanów - gdzie zareprezentował dwie sklejone miski jako ''pojazd'' ufoludków .
Więc jaka jest jego wiarygodność ... pytanie czysto retoryczne .
Druga sprawa to prowadzony przez niego badziewinowy Nautilus gdzie niepodzielnie dominuje zasada ... kto nie z Mieciem tego zmieciem ... banan za bananem i bananem pogania .
Overdubbed
Nowy
Nowy

Re: Debata ufologiczna w radiu empary town?

Postautor: Overdubbed » 06 paź 2017, 13:01

Może i wobec samego Pana Bernatowicza jestem dość sceptyczny, ale to nie on będzie prowadził tą debatę, więc chyba jest jakaś szansa na dyskusje.
Poza tym sprawdziłem to radio sam bardziej i wygląda na całkiem profesjonalne, nawet prowadzili audycje z jedną osobą którą znam, Andrzejem Indrą od którego kiedyś kupowałem orgonity https://www.youtube.com/watch?v=RYOyL0Q ... e=youtu.be

Wróć do „UFO i Cywilizacje Obce”