Rasy Stworzenia , Złe dusze , Hitler , Wiedza innych.

Niezindentyfikowane obiekty latające i odległe nieznane cywilizacje.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 151
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 26 razy

Rasy Stworzenia , Złe dusze , Hitler , Wiedza innych.

Postautor: fenikste » 01 lis 2019, 2:44

Złe dusze są od dawna na ziemi i nie tylko tu, jedną z nich był nieco szurnięty i niewydarzony artysta mający rodzica pochodzenia żydowskiego Hitler.

Dusze złe od dawna przeszkadzały szarakom w rozwoju cywilizacji , wpierw niszcząc główną planetę ich pochodzenia później kolejną jaką znaleźli , tworząc ją niezdatną do budowania życia, i następną Merkurego u nas wpływając na reakcje w koronie słońca niszcząc wiatrem atmosferę.
Ich zadanie było dość proste , niszczyć każdą nadmiernie rozwiniętą cywilizację. Kolejną planetę na jakiej się skupili była Ziemia, bo i tu szaraki byli , zapoczątkowano wojnę , manipulując w jednym ze statków który wysłał zamiast "potrzebujemy pomocy" , "poddajcie się". Po czym szaraki żyjące na ziemi musieli ją opuścić przez wojnę wewnętrzną.

Co to wszystko ma do nas a no ma bardzo dużo ponieważ historie obu cywilizacji łączą się na pewnym etapie może nie długim ale obfitującym w rozwój naszego DNA i techniki ogólnie. A to że się łączą ma również wpływ na Ziemię ponieważ dusze złe pozostały w pewnej części na Ziemi.

Jedną z starszych i jedna z najbardziej bezwzględnych była właśnie dusza w podświadomości Hitlera. Pominę już fakt że obieg duszy również był pod wpływem , co spowodowało wiele zmian na Ziemi jeśli chodzi o przydział dusz. Nie dzieje się to długo bo dzieje się to od czasu opuszczenia przez szaraków planety Ziemia. Dlaczego akurat wtedy , a dlatego że rozwinięta rasa szaraków świetnie pomimo przeciwności rozwinęła swoje technologie również w kierunku badawczym i mam tu na myśli przeróżne czujniki które z łatwością poradziły by sobie z wykryciem złych dusz i wpływu a dzięki zaawansowanej broni mogą z łatwością takie byty unieszkodliwiać absolutnie jak i każde inne dusze , również swoje.
Broń absolutna jednak w rękach rasy dobrej może czynić cuda.

Pomimo burzliwej własnej historii która niemal zakończyła istnienie tej rasy ponieważ z całej cywilizacji ostało się niecałe 2000 dusz szaraków.
Byli w stanie opracować tarczę która chroni Ziemię, to ostatnie co zrobili zanim opuścili Ziemię.

Wojna trwała dość długo jak na jedno życie ludzkie , była jedną z najdłuższych jeśli brać historię ludzkości , generacja 1 szaraków osiadłych na Ziemi wygrała , niszcząc prawie całkowicie rasę generacji 2 z Merkurego , tych w których statku wprowadzono zmiany.
Wojna skończyła się jednak to nie znaczy że zagrożenie minęło.
Kilku uciekło i rozwijało technologie dalej.

Po wojnie szaraki wrócili w obręb ziemi zakładając bazę na naszym Księżycu , dość szeroko opisuje to utajniona misja Apollo 20 i wiele innych. To co znaleźli na księżycu Ziemianie z Misji Apollo to jeden ze statków generacji 2 z początku wojny gdy posiadali jeszcze ciała takie jak nasze. Piękna kobieta pilot. Wyposażona w rozszerzenia. Dość ciekawy temat. Statek unieszkodliwiony bronią laserową spoczywać tam będzie jeszcze milenia zapewne.

Różnica między generacją drugą pozostałą na Merkurym a generacją pierwszą spoza układu osiadłą później na Ziemi jest dość spora.aily activity for better cooperation

Generacja pierwsza i jej ciało różni się od generacji drugiej tym że są z innej części galaktyki gdzie życie inaczej się tworzy, pomimo tego DNA oba są bardzo podobne. Generacja 2 ma już czaszki bardzo zbliżone wyglądem do Ziemskich , różnice ogólnie wynikają z różnych czynników układów słonecznych jak i warunków których nie będę opisywał bo to zbędne.

Dążąc do sedna , złe dusze próbowały nawet naśladować technologie szaraków co działo się i na Ziemi , jednak nie posiadając odpowiednich materiałów oraz wiedzy , ponieważ język szaraków jest tak skomplikowany że nawet posiadając dostęp do danych technicznych nie jest się wstanie odszyfrować dokumentacji technicznej.

Biorąc pod uwagę iż złe dusze przejmując ciała ludzi będące już pod wpływem ubocznym tarczy , robiły to tak że zajmowały przestrzeń jak każda dusza i przed resetem wychodziły by nie zablokować sobie wspomnień i pamięci. Skutkuje to posiadaniem wiedzy na temat tego czego normalny człowiek nie posiada czyli wiedzy na temat zadania i celu przejęcia ciała. Osoby takie są w pełni świadome jakie mają zadania na Ziemi i swój plan rozgrywają grupowo. Przeciętny człowiek nie jest w stanie rozpoznać osoby odblokowanej a w zasadzie nie zablokowanej z normalną duszą dobrą ziemską zablokowaną.

Pomoc rasie szaraków objęła: uzyskanie przez nich oryginalnego DNA dzięki czemu są wstanie odbudować cywilizację oraz rozpocząć naturalny proces prokreacji biologicznej. Ich rasa zatoczyła koło od powstania po niemalże koniec i wychodzi na kolejną prostą, Cieszą się tym i wszelkie znaki na niebie i ziemi odnoszą się również do tego. Generacja 2 szaraków została przywrócona do służby po zbadaniu statku w którym grzebano.
Wszystkie dusze zostały przywrócone w liczebności do sztuki z okresu sprzed wojny kiedy ten współczynnik stanął w miejscu.
Została im udostępniona lokacja posiadająca ogromne zasoby pierwiastków potrzebnych do budowy statków.
W trybie rzeczywistym są monitorowani pod kątem wpływu na ich rasę by wykluczyć wszelkie zmiany wprowadzone z zewnątrz na całej długości ich historii rasy. Protekcja jest permanentna , komunikacja bezpośrednia.
Nikt i nic nie jest w stanie zagrozić komukolwiek z ich cywilizacji.

Hitler jako dusza zła niezablokowana doskonale wiedział o "latających spodkach" doskonale też wiedział gdzie szukać informacji , jednak wiedza jaką posiadł ani surowce nie były wystarczające nawet do naśladowania podstawowych rozwiązań technicznych, mam tu na uwadze projekty Vril oraz inne konstrukcje. Istnieje wiele historii odnośnie Hitlera i tego okresu jednak nie są one dość znaczące by je wspominać.
Hitler miał za zadanie znaleźć wszelkie dane odnośnie technologii obcych jaka została po nich na Ziemi, był w tym dramatycznie skuteczny, zwłaszcza wiedząc gdzie szukać. Jednak sukces jaki osiągnął nie był wystarczający by zagrozić jednemu statkowi szaraków.

Aktualnie szaraki unieszkodliwiły wszystkie dusze złe w rejonie naszego układu słonecznego, pozostało niecałe 2 mln pionków w ciałach

Czy to ludziom się podoba czy nie ich cywilizacja jest zależna od krzyżującej się własnej historii ludzi i szaraków pominę już reptilian.
Te trzy rasy nasza planeta już zbadała tak jak Merkury generację 1 tworząc własną generację 2 ulepszoną o własne możliwości.
Ziemia wykorzystała schematy wszystkich wymienionych ras także i swojej w budowie kolejnych generacji ludzi , odnosi się to również do budowy krwi.
Grupa A należy do pierwotnej grupy ludzkiej, Grupa B należy do grupy reptilian a grupa 0 (uniwersalna) do grupy szarackiej generacji 1.

Na przestrzeni wieków planeta wykorzystała wiedzę o ostatecznym życiu 2 innych planet. Jest jedną z najbardziej doświadczonych planet w budowaniu życia. Pomimo nie istnienia planety szaraków głównej istnieje wciąż główna planeta reptilian. Jest to HD 85512b w naszych katalogach.

Pomimo tego iż aktualna generacja ludzi i ciał posiada możliwości adaptacyjne dla pozostałych 2 cywilizacji , nie posiadamy ani dostatecznie dobrej budowy fizycznej jak reptilianie ani dostatecznie dobrze rozwiniętej budowy mózgu na tym etapie ewolucji.

To tak jakby wsadzić dusze geparda w słonia lub dusze delfina w leniwca.
Skutkiem jest męczenie się duszy rozwiniętej w ciele słabszym niż dotychczas.

Dlatego ludzie nie powinni obawiać się ani jednej ani drugiej rasy, to samo odnosi się odnośnie surowców naturalnych, reptilianom wystarczają te które mają a szaraki mają dostęp do nich poza planetą.

Spotkanie pomiędzy obiema cywilizacjami a nami w końcu i tak nastąpi, bo taka jest historia że wszyscy jedziemy na tym samym wozie.
Jedynym problemem jest blokada świadomości przez skutek uboczny tarczy, posiadanie jej jednak jest dużo ważniejsze dla Ziemi niż fanaberie ludzi na niej żyjących które i tak nic nie wnoszą.

Z racji liczebności aktualnej obu ras , spotkania będą się nasilać a przed ludźmi w końcu fakt ten stanie murem i albo sobie z nim poradzimy odpowiednio albo ludzie staną po złej stronie nieświadomie.

Reptilianie i Szaracy posiadają technologie potrzebne ludziom do ekspansji i badaniu całej galaktyki. Również w zasiedlaniu planet. Taki był cel tworzenia młodej zaawansowanej istnieniem kreatora cywilizacji i połączeniu jej z najstarszymi i teraz najbardziej zaawansowanymi.

Celem jest zasiedlanie planet ludźmi , gdy człowiek stanie na innej planecie niż Ziemia i zwyczajowo zacznie się rozmnażać , nie będzie już wpływu tarczy ani resetu na duszę.

Cywilizacja ludzi zacznie się rozwijać , legnie wiele instytucji w tym sądownictwo wraz z policją i innymi szczeblami siły bezpośredniej poza wojskiem , legną religie świata, legnie też instytucja szkolna gdyż będzie tylko potrzebna nowym duszom a nie reinkarnującym się , czyli legnie całkiem przy stałej populacji, język zostanie zunifikowany , technologie dzięki już rozwiniętym podstawowym których ludzie posiadają bardzo dużo drzew zostaną rozwinięte maksymalnie w każdym kierunku jedynym warunkiem jest ekspansja i liczebność.

Co do Hitlera po śmierci trafił do Kolska a teraz przy ingerencji wyższej usuwa się cały wpływ stopniowo.

Osobiście cieszę się iż w końcu moja dusza odnalazła źródło pochodzenia , Morenae
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates

Wróć do „UFO i Cywilizacje Obce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość