Anomalie na polu i niebie Justynow

Niezindentyfikowane obiekty latające i odległe nieznane cywilizacje.

Moderator: Redaktorzy

Polcix
Nowy
Nowy

Anomalie na polu i niebie Justynow

Postautor: Polcix » 09 gru 2020, 17:58

Siema ludzie jakby jestem tu nowy mam do was pytanie od paru dni z kolegami obserwujemy dziwne światła na polu krążą co dzień w tych samych miejscach byliśmy około 10 m od tego mówiliśmy dzień dobry halo nic zero odpowiedzi uciekliśmy później odkryliśmy źe wchodzi reakcje ze światłem zatrzymuje się wtedy kiedy się zaświeci na to a kiedy nie ma na tym światla rusza się dzisiaj ukryliśmy się w krzakach ale pojawiało się tylko na chwilę widzielsmy tylko spore rozbłyski za lasem i jakiś czas po tym całe niebo się zasewiecilo nie wiem co to jest niepokoi mnie to i jak moge to sprawdzić? Mam też zdjęcie dziwnego znaku na obok drogi przedstawia jakby takie xo
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 206 razy

Re: Anomalie na polu i niebie Justynow

Postautor: danut » 09 gru 2020, 22:46

Błędne ogniki występują w legendach omal całego świata, wiązano je z pokutującymi duchami osób niegodziwych, a czasem z krasnoludkami i innymi istotami z wierzeń słowiańskich. Nie wiem co Ci odpowiedzieć i nie wiem czy ten gaz z mokradeł i z butwiałych na nich roślin za to nie odpowiada, no ale dziwna skądinąd sprawa, ze ludzie by dopiero teraz pokapowali w czym rzecz, przecież w tamtych wiekach też posiadali wiedzę o zjawiskach przyrody... Pan Arkadiusz Miazga się tym zajmuje, zbiera przeróżne tego typu opowieści i je analizuje, napisał książkę "Magiczna rzeczywistość". Może on by coś na ten temat więcej Ci podpowiedział.
ronald73
Początkujący
Początkujący
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Re: Anomalie na polu i niebie Justynow

Postautor: ronald73 » 11 gru 2020, 20:37

W książce " Baśnie i legendy żuław i mierzei wiślanej' jest pisany o dziwnych światełkach i ognikach wśród krzewów i traw podczas krótkich ciepłych letnich nocy na jakąś starą wiejską drogą. Według starych ludzi to są uwiezione dusze dzieci i sierot porwanych przez żebraków i pozostawionych tam na śmierć głodową...
Tylko czasami coś czytam

Wróć do „UFO i Cywilizacje Obce”