V debata ufologiczna

Niezindentyfikowane obiekty latające i odległe nieznane cywilizacje.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
fenix8874
VIP
VIP
Posty: 203
Rejestracja: 08 mar 2016, 15:25
Lokalizacja: okolice Mińska Maz.
Podziękował: 82 razy
Podziękowano: 43 razy

V debata ufologiczna

Postautor: fenix8874 » 25 lip 2016, 8:44

Zapraszam do wysłuchania audycji :)
Tematem są : dowody na wizyty bogów na Ziemi

https://www.youtube.com/watch?v=9Q181xlVF3I
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Posty: 126
Rejestracja: 26 paź 2016, 0:23
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 9 razy

Re: V debata ufologiczna

Postautor: czarnyTrójkąt » 03 lip 2017, 15:55

Przepraszam bardzo, a jaki to ma sens skoro nadal jest to nieudowodnione? Tzw. nauka Ziemi nie objęła tych spotkań mianem nauki! Te "spotkania" nadal są w gestii prawdopodobności ! Więc jaki jest sens rozmowy z kimkolwiek o fantazji jak fantastyką to nadal pozostanie?
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Posty: 118
Rejestracja: 29 sty 2016, 19:05
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 45 razy

Re: V debata ufologiczna

Postautor: Hybrid » 04 lip 2017, 12:07

Troszeczkę bredzisz ''czarnyTrójkącie'' ... fenomen UFO jest jak najbardziej zauważalny ... realnie obserwujemy to zjawisko .
Więc nie możesz pisać , że manifestacja fenomenu jest ''fantazją'' ... i ''fantazją'' pozostanie .

Nie mamy tylko ''instrumentów'' i metodologii aby to zjawisko fizycznie opisać w jednej spójnej teorii .

Z obserwacji wynika , że fenomen UFO przejawia swoją postać działając na granicy pojęć materialnych i niematerialnych ... a tych ostatnich nauki przyrodnicze nie badają .
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 151
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 26 razy

Re: V debata ufologiczna

Postautor: fenikste » 05 lis 2019, 8:49

Fizyka jasno określa że materia jest energią, chemia jasno określa że nie powinniśmy istnieć, biologia jasno opisuje skomplikowane łańcuchy min.DNA z których laik w dzisiejszym świecie dopatrzy się intencji a nie przypadkowości.

Miedzy innymi dlatego ludzie zaczynają teoretyzować na tematy holograficzne czy też symulacyjne chociaż trzeba przyznać że nasz układ słoneczny jest stosunkowo młodym tworem a nasza gwiazda młoda i malutka w stosunku do innych w naszej galaktyce.

Fizycy tworzą wiele teorii chociaż nie mogą większości zbadać i opisać, instrumenty jakimi odbieramy wszelkie informacje z zewnątrz układu a nawet wewnątrz planety są mocno ubogie. Technologia nie może się rozwijać miedzy innymi przez samych ludzi, którzy blokują rozwój technologii za długo czerpiąc z starych niebotyczne zyski.

Ktoś to wszystko w jakiś sposób zrobił i nie podlega to jakiejkolwiek spekulacji, ludzie nie rozumieli tego nigdy choć wszystko na to wskazuje , trzeba też zrozumieć że w tym ogromie planet i gwiazd nie jesteśmy jedynym życiem zwłaszcza że w starszych rejonach gdzie ilości pierwiastków sa większe ze względu na różnorodność obfitującą w gwiazdy innych typów z których pochodzą niektóre nasze pierwiastki. Można zatem z całą pewnością domniemywać iż jestesmy nie dość że nie jedyną co młodą i obserwowaną nawet z dużych odległości cywilizacją.
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 151
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 26 razy

Re: V debata ufologiczna

Postautor: fenikste » 05 lis 2019, 8:59

Ludzie maja problem głównie z tym dlaczego nic poprostu nie przyleci i nie będzie kontaktu bezpośredniego, z jednej strony chcieliby się uświadomić z drugiej taka sytuacja byłaby odebrana z pewnością jako atak i wchodzenie na nie swój teren i tu są różne teorie, może bylibyśmy pożywieniem, może spacyfikowali by nas obcy z powodu surowców naturalnych itd..

Demonizacja wszystkiego obcego z powodu własnych cech głównie interesowności samych ludzi na pewno jest powszechnie znana, biorąc pod uwagę że ktokolwiek nas może obserwować, musiałby być szaleńcem żeby wchodzić na nasz teren i nie z powodu militarnego co raczej późniejszych problemów w ogarnięciu nieogarniętych ludzi... I chyba dlatego będziemy miec tylko możliwość oglądania różnych zjawisk niż bezpośredniego permanentnego kontaktu.
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates

Wróć do „UFO i Cywilizacje Obce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość