Zło -> Istnienie -> Bóg

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 149
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 25 razy

Zło -> Istnienie -> Bóg

Postautor: fenikste » 23 lut 2020, 13:46

Winą za taki stan rzeczy działania złych duszy ponosi całkowicie pierwsza zła dusza która manipuluje wszystkimi złymi i w celu męczenia istnienia dobrego. Nic nie robi sobie z straty jakichś swoich duszy bo doskonale wie że już na etapie manipulacji przez siebie już nie są nic warte. Zrobi wszystko by nic nie istniało w tym jego dusze i inne jakie na drodze manipulacji udało mu się i jemu poplecznikom przekabacić. Nigdy nie przekaże wiedzy złym która mogła by spowodować lepszy rozwój złej duszy pod nim tzw"detronizacja" choć sam uczył się jej zgodnie z zasadami jakie ogólnie panują wśród dobrych. Dlatego mówi się o nim "upadły anioł".

Niszczy dzięki swojej wypaczonej władzy hierarchicznej całe istnienie choć wie że na końcu czasu nie istnieje już ani on ani nic innego , tylko stworzyciel.
Nie rozumie dlaczego tak jest , traktuje to dość prosto nie rozumiejąc o co chodzi, bo nie chodzi o całkowitą destrukcję jakby ktoś mógł wywnioskować.

Nikt tego nie rozumie że stworzyciel jest wszystkim i kreuję się w czasie teraźniejszym w całym czasie istnienia wszystkiego co jest było i będzie, a jednocześnie to on sam stworzył to w czym się wykreował. Nieskończoność dla ludzi w niej żyjących to ciąg liniowy , a to sprzężenie temu zaprzecza.

Jest to forma retrospekcji czasu który był jest i będzie a jednocześnie go niema. Spowodowane jest to błędami na etapie tworzenia w co wprowadza się poprawki ciągle.
Bóg widzi gdzie był błąd rozumie że sam go popełnił i stara się go naprawić , taka jest główna i niepodważalna zasada działania , wszystkiego co z niego i nim jest.
Na próżno szukać tu cech osobowych , celem jest doskonalenie siebie w tym innych wspólnie ponieważ są nierozerwalną całością.

Wyjściem z retrospekcji są wzorce dusz idealne , układy cech perfekcyjne , zły został wprowadzony by odsiać złe układy i wzorce a wyodrębnić najsilniejsze i prawidłowe.
Bądź zatem pewny że gdy nie doskonalisz się duszą , zatracając w odmętach wątpliwości nad życiem i jego boskim prawem istnienia sam z niego się usuniesz zgodnie z boskim prawem doskonałości która jest niepodważalnym dowodem perfekcyjnego systemu w jakim żyjemy.

Wiele dusz dostąpiło jego obecności choć i wtedy popadali w wątpliwości , ostatnią jest prawidłowość istnienia Ziemi czemu zaczęto zaprzeczać, jest tu by pokazać że ma to cel z każdym młodszym stworzeniem bardziej cudowny w skutkach. Potęga i siła na wieki. Absolutna i niepodważalna mądrość z której inni mogą czerpać natchnienie i doskonalić się sile własnej i mądrości.
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates

Wróć do „Rozwój duchowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości